• Výsledky súťaže VICTORIA REGIA 2020

• V stredu 23. septembra sa uskutočnil 27. ročník súťaže. Tešíme sa, že sa našim žiakom podarilo získať skvelé umiestnenie.

Celkovým víťazom sa stal Nikola Durcová, na 3. mieste sa umiestnil Andrej Špigura a Blanka Drinková sa umiestnila na 4. mieste. Blahoželáme!!!!!!

VR2020_vysledky.xls​​​​​​​

• VICTORIA REGIA 2020 - Víkend v botanickej záhrade SOŠ záhradníckej v Piešťanoch

• Víkend v botanickej záhrade SOŠ záhradníckej v Piešťanoch

Srdečne pozývame na podujatie  súťaže VICTORIA REGIA 2020, ktoré sa uskutoční v areáli botanickej záhrady SOŠ záhradníckej v Piešťanoch

v sobotu – nedeľu 26.-27. septembra 2020  od 9.00 - 16.00

Program:

Výstava súťažných prác VICTORIA REGIA 2020 – Majstrovstvá Slovenska vo floristike

Floristické práce a kompozície žiakov školy v priestoroch botanickej záhrady

Floristické práce špičkových floristov

Komentovaná prehliadka zbierkových záhonov, skleníkov, pomologického sadu.

Vstup do areálu školy je z ulice Brezová. Návštevníci budú usmernení na jednotlivé stanovištia prehliadky.  Do vnútorných priestorov je vstup povolený len s rúškom.

• VICTORIA REGIA 2020

• Vážení floristi,

27. ročník súťaže VICTORIA REGIA – Majstrovstvá Slovenska vo floristike sa uskutočnia 23. septembra 2020 v priestoroch SOŠ záhradníckej, Brezová 2, Piešťany.

Z dôvodu organizačného zabezpečenia a dodržania protiepidemiologických opatrení Vás žiadame, aby ste sa v prípade záujmu o účasť na súťaži záväzne prihlásili zaslaním prihlášky najneskôr do 15. septembra 2020.

Propozície a prihlášku nájdete na stránke školy www.szaspn.sk VICTORIA REGIA 2020

Propozicie_VR_2020.pdf

prihlaskaVR2020.xls       Propozicie_VR_2020_zakladne_skoly.pdf